Prezentujemy Państwu trzynaścioro kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców "Nasza GMINA Wspólny DOM" na zaszczytne stanowiska radnych Gminy Giżycko. Gorąco zachęcamy do poparcia poniższych osób w wyborach samorządowych 7 kwietnia, a także do oddania głosu na naszego kandydata na stanowisko wójta Gminy Giżycko ROBERTA DUSZYŃSKIEGO. Czas na zmiany! Więcej szczegółów - na profilu facebookowym Komitetu Wyborczego Wyborców "Nasza Gmina Wspólny Dom", do regularnego odwiedzania którego gorąco Państwa zachęcamy.

 

Materiał wyborczy finansowany ze środków KWW Nasza Gmina Wspólny Dom

 

 
KANDYDACI DO RADY GMINY GIŻYCKO
 
KWW "NASZA GMINA WSPÓLNY DOM"
 
 

OKRĘG WYBORCZY NR 2 - IZABELA JUSTYNA JUROWSKA

 
 
OKRĘG WYBORCZY NR 3 - WŁADYSŁAW MIECZKOWSKI
 
 
OKRĘG WYBORCZY NR 4 - DOROTA SOBOLEWSKA
 
 
 OKRĘG WYBORCZY NR 5 - MONIKA MICHALAK
 
 
OKRĘG WYBORCZY NR 6 - IDA KARAŹNIEWICZ
 
 
OKRĘG WYBORCZY NR 7 - ZENON MAKOWSKI
 
 
OKRĘG WYBORCZY NR 9 - ZDZISŁAW BUCZKO
 
 
 OKRĘG WYBORCZY NR 10 - PIOTR POSTRACH
 
 
OKRĘG WYBORCZY NR 11 - MAGDALENA ZALEWSKA
 
 
OKRĘG WYBORCZY NR 12 - EUGENIUSZ MACZUGA
 
 
OKRĘG WYBORCZY NR 13 - BEATA BARAN
 
 
OKRĘG WYBORCZY NR 14 - CEZARY GRYSZKO
 
 
OKRĘG WYBORCZY NR 15 - PIOTR BRYNDZA