Podczas minionego weekendu (19-20 marca) w Suwałkach rozegrano pierwszą rundę Międzywojewódzkich Drużynowych Zawodów Młodzików 12-13 lat w pływaniu. Startująca w imprezie ekipa UKS Frog Giżycko zdobyła 20 medali (8 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych).

W ogólnej klasyfikacji medalowej giżycczanie uplasowali się na 4. pozycji, na co swoimi krążkami zapracowali: Miłosz Ciechanowicz (2 medale), Franciszek Janowski (1), Nastazja Kinga Makowska (1), Martyna Myślińska (2), Lena Nitschka (2), Olga Nitschka (4), Kornel Pardo (4), Bartosz Polak (1) i Zoran Sroka (3). W punktacji 13-latków UKS Frog zajął 3. miejsce. Drużyne reprezentowali: Karolina Skrabowska, Gabriela Jarmołowicz, Hanna Borkowska, Michał Ciechanowicz, Mikołaj Czałbowski, Dawid Wawrzos, Bartosz Walasiewicz, Zoran Sroka i Bartosz Polak. W Suwałkach barw klubu znad Niegocina dzielnie bronili także: Aleksandra Szmit, Michał Derda, Radosław Skrabowski i Hanna Lubera.