Jeśli nie, to absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, by takowe konto założyć. Operacja jest naprawdę banalnie prosta, ale jeśli po drodze coś jednak pójdzie nie tak, to z "odsieczą" chętnie pośpieszy Ona. Ona, czyli Anna Szeląg - pracownica Punktu Obsługi Narodowego Funduszu Zdrowia, który funkcjonuje w Giżycku od listopada ubiegłego roku.

Witajcie, Kochani! Jak Wam mijają wakacje? Mam nadzieję, że bezstresowo i w pełnej równowadze psychiczno - fizycznej. Idealny czas na doładowanie się witaminką D, bo słoneczko mocno nam przygrzewa. Do tego dodajmy wspaniałe miejsce, w którym mamy przyjemność żyć na co dzień, sprzyjające pieszym wędrówkom, aktywnym wycieczkom rowerowym przez lasy - łąki - pola czy też leniuchowaniu nad jeziorem. Mamy więc z czego pozasilać swoją energię życiową.

Jestem pasjonatem fizjoterapii, a dokładniej anatomii, a jeszcze dokładniej: anatomii strukturalnej. Mimo skrzywienia zawodowego zauważam również strukturalne zmiany otaczającej nas przyrody. Przyroda zmienia się wraz ze zmianami pór roku. Długo myślałem, czym fizjoterapeuta może kogokolwiek zaciekawić w sierpniu, przecież jest to miesiąc wakacyjny. Jeżeli wakacje to urlopy, wyjazdy, zwiedzanie, oddychanie pełną piersią!