Do zimy jeszcze daleko, ale coraz chłodniejsze noce i poranki przypominają nam, że z każdym dniem jednak coraz bliżej. Warto zatem już teraz pomyśleć o zaopatrzeniu się w opał. My z czystym sercem polecamy ofertę firmy "KUBET" - jednego z liderów na rynku materiałów grzewczych w regionie. Dzięki "KUBETOWI" zapowiedzi srogiej zimy staną się jedynie "strachami na Lachy". Co znajduje się w rzeczonej ofercie? Wszystko co najlepsze! Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania, gwarantując konkurencyjne ceny, wysoką jakość produktów oraz miłą, szybką i sprawną obsługę. Czyli wszystko to sprawia, że propozycja jest bardzo atrakcyjna dla klienta. Skład opału "Kubet" mieści się w Giżycku przy ul. Obwodowej 8 (w pobliżu "Kauflandu" i KFC), a czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.

No i mamy jesień! Wraz z jej nadejściem wielu cyklistów rezygnuje z rowerowej aktywności, co nie jest najlepszym rozwiązaniem w kontekście dbałości o zdrowie i formę. Co roku w październiku czy listopadzie setki jednośladów na długie miesiące lądują w zimnych, nierzadko zawilgoconych piwnicach, a ich właściciele popełniają ten sam błąd. Jaki? Wyjaśnia Piotr Fiedorowicz (na zdjęciu), właściciel sklepu rowerowego i serwisu przy placu Targowym.

Wakacje - jak wszystko co dobre - mają tę wadę, że za szybko się kończą. Ani się obejrzymy, jak trzeba będzie wracać do pracy czy szkoły. Na szczęście zawsze zostają nieśmiertelne wspomnienia w postaci zdjęć, których podczas letniej kanikuły wykonujemy (zwłaszcza w dobie wyposażonych w aparaty telefonów) niezliczone ilości. O to, czy warunkiem wykonania dobrej wakacyjnej fotki jest posiadanie wysokiej klasy sprzętu, zapytaliśmy znanego giżyckiego fotografa Tomasza Karolskiego.