Na co dzień "nie zdejmuje wrotek", bo jak sam mówi, "lubi żyć szybko i lubi, gdy coś się dzieje". Odpoczywa aktywnie, a szukając wytchnienia od codzienności wskakuje na motocykl lub rusza na nocny samochodowy relaks po stolicy. "Jestem typowym facetem z prostą instrukcją obsługi" - zapewnia Krzysztof Miruć.

Gdy zapytałam kiedyś w sklepie o spodnie dla Łukaszka, sprzedawczyni stwierdziła, że z pewnością pomyliłam obwód w pasie ze wzrostem - uśmiecha się Sylwia Nowicka. - Zirytowałam się i powiedziałam, że chyba najlepiej na świecie znam rozmiary swojego faceta. Kobieta pewnie do dziś nie wierzy, że ktoś może mieć w pasie metr siedemdziesiąt.

Nie każdy artysta w tym kraju może pochwalić się tym, że specjalnie dla niego piosenkę napisał duet: Jacek Cygan i Piotr Rubik. Nie każdego z festiwalowej sceny w Opolu zapowiada sam Janusz Gajos. I nie każdy już w wieku niespełna dwudziestu lat staje „u stóp szklanych gór”, na szczycie których drzemią największe marzenia jego życia. Giżycczanka Violetta Brzezińska miała to szczęście i choć we wspinaczce na ów szczyt nie raz musiała zwolnić tempo, a czasem nawet zejść z trasy, by za chwilę na nią wrócić, dziś czuje się artystką spełnioną. Choć – jak sama z uśmiechem przyznaje – ma nadzieję, że najlepsze ciągle jeszcze przed nią. W czerwcu minęło dwadzieścia pięć lat od spektakularnego zwycięstwa naszej reprezentantki w konkursie „Debiutów” na XXXII Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.