Dzieje się w piłkarskim światku. I wcale nie mówimy tu o Mundialu, ale o lokalnym podwórku. Jak już informowaliśmy, 7 listopada rezygnację z funkcji prezesa GKS Mamry z dniem 1 stycznia 2023 roku złożył Janusz Sygnowski. Niespodziewanie po kilku dniach zmienił on jednak zdanie...

U schyłku piłkarskiej jesieni sporo się dzieje w Giżyckim Klubie Sportowym "Mamry". 24 października z funkcji trenera pierwszego zespołu zrezygnował Przemysław Łapiński, który pracował z seniorami przez prawie trzy lata, a w miniony poniedziałek decyzję o oddaniu klubowych sterów w połowie swojej trzeciej kadencji podjął prezes Janusz Sygnowski. Po blisko dwóch dekadach na seniorską ławkę trenerską wrócił Marek Radzewicz.

Nuda, Panie, nuda - chciałoby się rzec, patrząc na wyniki Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego Strażaków w Siatkówce. Dodajmy: nuda pozytywna. Zmagania organizowane od dwudziestu dwóch lat (dwa razy zawody się nie odbyły) mają niezmiennie jednego bohatera, a jest nim reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku. Pożarnicy znad Niegocina zawsze stawali na podium (najniżej na jego drugim stopniu) i w tym roku - oczywiście - podtrzymali tę tradycję.